مبدل آب گرم مصرفی

مبدل آب گرم مصرفی

تاسیسات ایران شوفاژ به صورت تخصصی تمامی خدمات در زمینه طراحی , اجرا , نصب و تعمیرات مبدل آب گرم مصرفی را به صورت کامل انجام میدهد و برای دریافت مشاوره رایگان و همچنین استعلام درباره نحوه عملکرد و قیمت با ما در ارتباط باشید .

درباره این مبدل ها

مبدل آب گرم مصرفیمبدل ها در اصل به جای آب گرم مصرفی به گونه ای که به جای منبع ها در موتور خانه میباشد که باعث کاهش مصرف گاز میشود و همچنین در گرم کردن آب عملکرد خیلی بهتری دارد .

برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس حاصل نمایید

 

۰۹۱۲۲۴۴۸۴۱۳

همچنین در صورتی که تمایل دارید ما را در اینستاگرام همراهی نمایید با ما تماس بگیرید

مبدل آب گرم مصرفی
مبدل آب گرم مصرفی
مبدل آب گرم مصرفی
مبدل آب گرم مصرفی

هر ساختمان فراخور نوع کاربری خود از تجهیزات خاصی در موتورخانه بهره مند می باشد که این تجهیزات باید در طول عمر ساختمان به درستی عمل کنند و فاقد هر گونه عیب و ایرادی باشند. سرویس دهی کامل و صحیح این تجهیزات در همه موارد بستگی به نگهداری پیشگیرانه آنها دارد .

شما عزیزان همواره برای ارتباط با ما میتوانید از شماره ای که در زیر قرار دادیم با ما تماس حاصل نمایید

۰۹۱۲۲۴۴۸۴۱۳

اجرا ی کامل و نگهداری موتورخانه گرمایش مرکزی به همراه نصب و راه اندازی کلیه تجهیزات شامل : دیگ آب گرم و بخار ،ساخت و نصب مخازن ذخیره آبگرم ، منابع دوجداره، منبع انبساط باز، راه اندازی و سرویس مشعل موتورخانه، اجرای سیستم آبرسانی به همراه بوستر پمپ آبرسانی ، نصب سختی گیر و فیلتر شنی و سیستم تصفیه آب، اجرای کامل لوله کشی سیستم سرمایشی و گرمایشی ساختمان

ما را درست انتخاب کرده اید

در صنعت تاسیسات ما ارائه دهنده بهترین خدمات و کیفیت می باشیم. استفاده از مهندسین مجرب و تکنسین هایی که به فعالیت های صنعتی هنرمندانه نگاه می کنند از مجموعه ما ، مجموعه ای ساخته است که در کنار رعایت دقیق الزامات و مسائل فنی ، به دقت و تمیز کاری شهرت پیدا نموده ایم. اگر دنبال کار دقیق و با کیفیت هستید با ماتماس بگیرید.

آدرس: تهران خیابان طالقانی پاساژ ایران بک طبقه اول ایران شوفاژ

همچنین بررسی کنید

خدمات تخصصی ایرانشوفاژ

خدمات تخصصی ایرانشوفاژ خدمات تخصصی ایرانشوفاژ : هر ساختمان فراخور نوع کاربری خود از تجهیزا…